Potěšte své blízké na Vánoce! Tipy jak na to…

Vánoce se kvapem blíží a tak, čím víc tipů na vánoční dárky, tím lépe. Ať už vybíráte dárek pro sebe nebo své blízké, cokoliv do interiéru se vždycky hodí. Na novinkách letošního roku jsme si dali opravdu záležet, v sortimentu doplňků tedy přinášíme kousky, které najdou své uplatnění nejen v koupelně a potěší i pod stromečkem.

Koše (ne)jen na prádlo

Protože víme, že úložných košů není nikdy dost, nové úložné koše jsme vybírali tak, aby našly své uplatnění napříč interiérem. Využijete je tak v obýváků na odložení plédů, dek nebo dalších drobností. A v dětském pokoji budou dokonalým pomocníkem při ukládání hraček. Ať už máte interiér v jakémkoliv stylu, díky širokým možnostem provedení vyberete ten koš, který se k vám hodí nejlépe. Do přírodních nebo rustikálních prostor se dokonale hodí ty z přírodního bambusu. Nebo zvolte ty textilní v módní šedivé nebo černé barvě.

Koupelnové předložky do každé koupelny

Nikdo nechceme po vystoupení z horké sprchy nebo krásně teplé koupele stoupnout na studenou podlahu. Předložky mají i bezpečnostní efekt, na nich totiž neuklouznete! Oceníme je doma tedy všichni, ať už máme sprchový kout nebo vanu.  Koupelnové předložky Infinitio najdete v odstínech, které jsou aktuálně hodně trendy – od jemně pískových či pudrových, přes trendy žlutou až po petrolejovou. Díky tomu se hodí do každé koupelny.

Pověz mi zrcadlo…

Oživte stěnu módním zrcadlem v trendy matné černé barvě. Na masivním laně se stane stylovým doplňkem nejen v koupelně. Doporučujeme ho použít do vstupních hal nebo předsíní. Zajímavým prvkem může být na stěně v obýváku i v ložnici.

Náš tip: zkuste zavěsit vedle sebe zrcadla dvě. Nemusí být v jedné výšce, hrajte si prostorem, perspektivou, doplňte je o další poličky nebo dekorace. Uvidíte, že efekt bude bez chyby.

Vytvoříme pro vás stylové řešení koupelny i kuchyně

Čeká vás rekonstrukce interiéru vašeho domu či bytu? Zařizujete novostavbu? Využijte služeb našeho projektového konzultanta. Zajistí vše potřebné, na vše dohlédne, bude vaší pravou rukou po celou dobu řešení projektu.