Zažijte středomořský životní styl ve vaší koupelně s koupelnovým nábytkem Roca Ona

Vpusťte do své koupelny středomořský styl, který v sobě prolíná svěží estetiku, jednoduchost a přirozené teplo domova s důrazem na bezchybně propracované detaily, na kterých prostě záleží.  Vaše koupelna se tak stane místem plným osvěžujících momentů pro vaše tělo i mysl. Místem, kde věnujete čas jen sami sobě. Provedeme vás kolekcí Roca Ona, která vám umožní zklidnit mysl a probudit veškeré vaše smysly.

Teplé přírodní barvy pro středomořskou koupelnu

Koupelnový nábytek Roca Ona nabízí nespočet možností a kombinací. Základ je jasný – propracovaný čistý design, který v sobě ukrývá sílu tiché krajiny a ostrou estetiku udržitelného nábytku a keramiky. Sáhnout můžete po nábytku v teplých zemitých tónech pískové, temně zelené nebo bílé. Malá koupelnička, diskrétní umývací zóna propojená s toaletou i honosný otevřený prostor koupelny – Roca Ona se s grácií hodí do každého prostoru. Svými rozměry nabízí širokou škálu využití a stále si zachovává svou eleganci a funkčnost. Koupelnové skříňky si můžete pořídit se zabudovaným umyvadlem, nebo s umyvadlem na desku. Poskládejte si svou vlastní sestavu koupelnového nábytku, nebo sáhněte po malé skříňce s umývátkem.

Náš tip: Temně zelený nábytek přímo vybízí k nespoutanému stylu propojenému s přírodou a přírodními materiály – zařiďte si koupelnu v boho stylu a obklopte se zelení i netradičními doplňky.

Propojení jednoduchosti, inovace a organických tvarů

Roca Ona je zcela unikátní svým uceleným řešením keramiky a koupelnového nábytku. WC mísa, umyvadlo i koupelnové skříňky spolu dokonale ladí a navzájem propojují nadčasový organický design. Měkké zaoblené hrany keramiky odráží hladké vlny oceánu. Každý den si tak můžete připomínat dny strávené u moře. Jedním dotykem zaoblené keramiky se z vaší koupelny přenesete zpět do sluncem vyhřátých dní s vůní moře. Keramická umyvadla Roca Ona svým čistým designem převyšují ostatní standardní umyvadla. Nabízejí navíc praktickou odkladnou plochu, kam umístíte všechny potřebné koupelnové doplňky. Nejen, že budete mít neustále vše po ruce, keramický povrch zároveň zaručuje snadné a praktické čištění. Nic vám tak nebrání si váš pobyt v koupelně užít na 100 %.

Náš tip: Čistý a jednoduchý design nábytku Roca Ona se skvěle hodí do koupelny v japandi stylu – inspirujte se naším stylovým řešením.

Dokonalý prožitek i dokonalý pořádek

S prostorově úsporným a kompaktním nábytkem Roca Ona si dokonale zorganizujete svůj koupelnový prostor. V malé místnosti využijete koupelnový nábytek se sníženou hloubkou a plnovýsuvem s dotahem, který je maximálně vstřícný k malému prostoru. Vybírejte koupelnovou skříňku se zásuvkami nebo dvířky. Plně vyjímatelné zásuvky zajistí maximální komfort při manipulaci. Vnitřní organizéry i tácek s koupelnovými doplňky lze různě kombinovat tak, abyste si zorganizovali místo pro vaši každodenní rutinu přesně podle vašich představ. Milujete minimalismus a dózy a skleničky na koupelnové skříňce vás rozčilují? Jednoduše umístěte tácek s doplňky do zásuvky, kam perfektně pasuje. Ve vaší koupelně tak zavládne klid a pořádek.

SIKO Prostorný nábytek do koupelny ROCA ONA, prostorná zásuvka umyvadlové skříňky, zelený nábytek do koupelny

Také vám kolekce keramiky a koupelnového nábytku Roca Ona učarovala? Podívejte se, jak skvostně může takový nábytek v koupelně vypadat v naší galerii koupelen a koupelnového nábytku.

Inspirujte se nábytkem Roca Ona v naší galerii

Koupelna a kuchyně bez starostí

Čeká vás rekonstrukce interiéru vašeho domu či bytu? Zařizujete novostavbu? Využijte služeb našeho projektového konzultanta. Zajistí vše potřebné, na vše dohlédne, bude vaší pravou rukou po celou dobu řešení projektu.

Kaskáda slev pro krásné bydlení. Zařiďte si krásný domov.

Získejte slevu až 25 % na celý nákup! Čím více nakoupíte, tím více ušetříte. Otevíráme vám dveře ke krásnému, stylově zařízenému domovu

kaskada-slev-cz-hp slevy na koupelnu, kuchyni a další vybavení interiéru

Líbí se vám tento článek? Sdílejte ho se svými přáteli.

Nová kuchyně za míň. Montáž a návrh ZDARMA navíc

Snížili jsme ceny kuchyní, natrvalo. Právě teď u nás pořídíte novou kuchyni na míru za nižší cenu, a k tomu vám přidáme ZDARMA MONTÁŽ A NÁVRH kuchyně.