Promyslete koupelnu: aby dobře sloužila a dělala radost!

Koupelna je místo, každý den začíná a končí. Ráno se zde připravujeme na nový den a večer zde symbolicky smýváme všechen stres, relaxujeme a odpočíváme. Aby taková koupelna dobře sloužila a navíc lahodila i oku a duši, je třeba ji vybavit správně a chytře podle vašich potřeb. Přinášíme pár tipů.

Umyvadla

 

 

Jste zastánci klasických umyvadel nebo dáváte přednost těm na desce? Ty na desce umožňují podle velikosti desky i víc odkládacího prostoru. Deska pak může držet linii prvku, který se potkává v dalších detailech koupelny.

Vyberte si umyvadlo podle svých představ, od klasických až po originální kousky.

Vana nebo sprcha?

 

 

 

Volně stojící vanu ocení hlavně šťastlivci s opravdu velkou koupelnou… Ale vypadá krásně, co říkáte? Nebo využijte klasiku, je to jen na vás. Naložte se na chvilku do vany a zapomeňte na všechen stres okolo. V naší nabídce si vyberete vanu přesně pro vás.

 

 

 

Velký a prostorný sprchový kout je snem! Polozavírací rameno zamezí úniku vody během sprchování a to je praktické a ocení to všichni! Originálně vyřešené můžou být i úložné prostory. Kdo říká, že musí být ve sprchovém koutě…? Důležité je, aby byly dostatečně velké a odpovídaly vašim potřebám. Najděte ten pravý sprchový kout pro vás.

Zrcadla

 

 

 

Nejen žena ocení v koupelně dostatečně velké zrcadlo. A když po ruce najde všechny nezbytnosti, to se připisuje k dobru! V našem sortimentu najdete klasická zrcadla, moderní kousky i stylové vychytávky. Vyberte si to pravé zrcadlo podle svých preferencí!

Osvětlení

 

 

Osvětlení by mělo být odstínem co nejblíže přirozenému světlu, nejčastěji v neutrálním tónu nebo studené bílé barvě. Vždy ale musí být vhodné do vlhkého prostoru koupelny. Posviťte si na to pravé osvětlení.

Nezapomínejte i na atmosféru. Dokonalý efekt vytvoří led pásky nebo diody do obkladů a dlažeb. Popřemýšlejte o nich.

Vytvoříme pro vás stylové řešení koupelny i kuchyně

Čeká vás rekonstrukce interiéru vašeho domu či bytu? Zařizujete novostavbu? Využijte služeb našeho projektového konzultanta. Zajistí vše potřebné, na vše dohlédne, bude vaší pravou rukou po celou dobu řešení projektu.