Nenechte se semlít stresem, který se na nás aktuálně valí ze všech stran. Věnujte čas sobě samotným, vyjděte si vstříc. Zapomeňte aspoň na chvíli na všechny starosti, povinnosti. Poradíme vám, jak na to.

DOMÁCÍ LÁZNĚ

Za wellness nemusíte nikam daleko, stačí pár základních prvků, které můžete mít i u sebe doma. Navoďte tu správnou atmosféru pomocí hudby, barev, vůní, ať relaxují všechny smysly.

Máte to štěstí a prostor umožňuje i saunu? Tak neváhejte ani chvilku. Pravidelné saunování zvyšuje obranyschopnost organismu. Posiluje imunitu, odplavuje z těla toxiny, zlepšuje náladu.

Pak už jen relaxujte v pohodlném křesílku s dobrou knihou. Výsledek je zaručen.

Inspirací vám může být stylové řešení Domácí wellness koupelna.

V POLOZE LEŽMO?

Pokud jste z těch, kteří nedají dopustit na plnou vanu, nezapomínejte, že musí mít ten správný tvar a velikost. Nechcete se v ní přeci potápět ani kroutit tělo do nepřirozených poloh. Využijte ergonomicky tvarované vany, kde se vám bude krásně číst, poslouchat hudba či popíjet drinky.  Dopřejte si masáž, zajistí vám ji hydromasážní vana.

SPRCHOVÝ RÁJ

Dopřejte si dlouhou sprchu připomínající jemný déšť. Zrelaxujte tělo masáží díky masážním Dopřejte si masáž pomocí různé intenzity sprchového proudu. Přinesou vám probuzení po ránu, osvěžení po náročném dni či po sportu a odpočinek po náročném dni. O čem je řeč? O masážních sprchových triskách. Třeba těch bočních od Grohe.

NA CO NEZAPOMENOUT?

  • Vytvořte si dokonalou chvilku, jen sami pro sebe, po celou dobu relaxace. Ztlumte světla a navoďte tu pravou atmosféru.
  • Prostředí, ve kterém budete okamžiky relaxace prožívat, byste měli vyladit podle svého. Mělo by být klidné, útulné a harmonické. Nezapomeňte mít po ruce všechny doplňky, od kosmetiky přes zrcátka, ručníky nebo župan. Nechcete přeci z koupelny odbíhat a relax si narušovat.
  • Vytvořte útulné a klidné prostředí, podtrhnuté klidnými barvami, přírodními materiály a tlumeným světlem… správný výběr hudby a vůně… ale hlavně, žádný telefon!
  • Správná teplota je základ. Voda ohřejte na 37°C, přidejte zvláčňující či éterické oleje, bylinky. Dopřejte to pravé i své mysli.
  • Použijte žínku z lufy, tělový peeling nebo jinou masážní pomůckou. Pokožku tak dokonale rozzáříte, prokrvíte a podpoříte látkovou výměnu. Koupel by neměla trvat déle než 20 minut. I to dokonale prohřeje ztuhlé svaly a uvolní napětí v celém těle.

Co takhle relaxovat v koupelně, kde hraje hlavní roli dřevo? Nechte se unášet jeho barvami, povrchem. V kombinaci s bílými zařizovacími předměty vytvoříte harmonickou koupelnu jako stvořenou pro relax. To je stylové řešení Dřevěná koupelna.

Vytvoříme pro vás stylové řešení koupelny i kuchyně

Čeká vás rekonstrukce interiéru vašeho domu či bytu? Zařizujete novostavbu? Využijte služeb našeho projektového konzultanta. Zajistí vše potřebné, na vše dohlédne, bude vaší pravou rukou po celou dobu řešení projektu.