Safari koupelna – vstupte do nespoutané přírodní koupelny

Nahlédněte do světa exotiky a připravte se na safari dobrodružství. Vstupte do nové koupelny v safari stylu, zavede vás na nezapomenutelnou cestu, kde každý krok přináší kouzlo divoké přírody a krásu vzdálených krajin.  Zapomeňte na nudné šedé koupelny a zařiďte si koupelnu v nespoutaném safari stylu, ve které se snoubí přírodní materiály, etnické i zvířecí vzory a zemité barvy. Provedeme vás safari koupelnou krok za krokem.

Paleta přírodních barev v safari stylu

Krásu divoké africké přírody nejlépe vyjadřuje zemitá paleta hnědých a zelených tónů. Od světle béžové připomínající rozlehlé savany, jantarově rezavou až po rozmanité odstíny zelené odrážející vysoké africké traviny. Při zařizování koupelny v africkém stylu je volba těch pravých obkladů a dlažby zcela zásadní. Rozlučte se s nudnými šedými obkladačkami. Svou pozornost zaměřte na dlažbu v designu dřeva FS Wild – už její název napovídá, že se jedná o dlažbu v naprosto výjimečném designu a skvěle funguje s obklady v zelených tónech s vysokým odstínovým kolísáním FS Raku, které umocňují atmosféru afrického safari. Tento nespoutaný design doplňte neutrálními teplými odstíny béžové, které připomínají východ slunce na savaně.

Začněte každé ráno na safari

Představte si scenérii nespoutané africké přírody – je plná divokých a úchvatných kontrastů, které nám imponují. Těch v interiéru dosáhnete např. kombinací neutrálních světlých tónů s černými akcenty. Černá barva je v koupelně navíc velmi trendy. Sáhněte po černých bateriích SAT B-way, volně stojící vaně SAT z litého mramoru i černé toaletě SAT Brevis. Kontrast přírodních tónů a černé umocníte i zakomponováním zvířecích vzorů do interiéru, které v safari koupelně rozhodně nesmí chybět. Pořiďte si kobereček třeba s leopardím nebo zebřím vzorem, umístěte ho k vaně nebo ho zavěste na stěnu.

S láskou k přírodě

To, co vám v koupelně vytvoří atmosféru safari, jsou přírodní materiály a textury všech druhů. Pociťte nezkrotnou africkou přírodu na vlastní dotyk – pořiďte si proutěné koše, bavlněné ručníky, zrcadlo na laně, 3D dekorace na stěny nebo jílové sošky. Určitě sem patří i koupelnový nábytek SAT Evolution, který svými reliéfními čelními dvířky a výrazným ořechovým dekorem uchvátí všechny vaše smysly. Tento designový kousek nábytku ve vaší koupelně zaujme úplně každého.

Kouzlo safari v každém koupelnovém detailu

Pro dokreslení té pravé nálady myslete i na ty nejmenší detaily. Právě ty odliší vaši koupelnu od těch nudných prostor, na které narazíte všude jinde. Výrazným detailem se může stát koupelnové zrcadlo s výrazným dřevěným rámem nebo pověšené na laně. Krásy divoké přírody pak evokují oblé linie a siluety, které se promítají ve tvaru podlahové vanové baterie SAT B-way nebo tvaru zrcadla. V neposlední řadě nezapomeňte na měkké a teplé osvětlení, které nejen navodí atmosféru africké savany, ale zároveň vás zklidní a pomůže stoprocentně uvolnit tělo i mysl.

KASKÁDA SLEV PRO KRÁSNÉ BYDLENÍ.

Získejte slevu až 25 % na celý nákup! Čím více nakoupíte, tím více ušetříte.
Otevíráme vám dveře ke krásnému, stylově zařízenému domovu.

kaskada-slev-cz-hp slevy na koupelnu, kuchyni a další vybavení interiéru

Koupelna a kuchyně bez starostí

Čeká vás rekonstrukce interiéru vašeho domu či bytu? Zařizujete novostavbu? Využijte služeb našeho projektového konzultanta. Zajistí vše potřebné, na vše dohlédne, bude vaší pravou rukou po celou dobu řešení projektu.

Líbí se vám tento článek? Sdílejte ho se svými přáteli.