Sprchové sety a sprchové systémy: vychytávky, které vyladí váš sprchový kout

Pozvednout sprchový kout na místo pro váš dokonalý relax a osvěžení pomůže vyladěný sprchový program. Zvolíte sprchový systém nebo postačí sprchový set?

Dnes si ve sprše můžete dopřát péči jako v profesionálním SPA, od dešťového sprchování, přes masážní proudy až po možnosti domácí pedikúry díky pedikérní funkci sprchové hlavice.

Sprchový systém nebo sprchový set?

Základní rozdíl mezi sprchovým systémem a sprchovým setem je v tom, co všechno „balíček“ zahrnuje.  Sprchový set zahrnuje ruční sprchu, sprchovou hadici, nástěnnou tyč a držák sprchy. Nejčastěji set pořizujeme, pokud už ve sprchovém koutu máme sprchovou baterii a nechceme ji měnit.  Sprchový set je obvykle finančně výhodnější než koupě samostatných částí. Sprchový set můžete navíc doplnit o moderní  hlavovou sprchu. V nabídce máme i podomítkový sprchový set s podomítkovým vývodem.

Pokud se rozhodnete pro sprchový systém, získáte „all in“ – všechno v jednom.  Ruční sprchu, často vybavenou masážními funkcemi, hlavovou sprchu – mezi ruční a hlavovou sprchou jednoduše přepínáte pomocí tlačítka, součástí systému je i nástěnná tyč a držák ruční sprchy. Vybrané typy systémů zahrnují i sprchovou baterii. Vybrat si můžete sprchový systém s pákovou baterií, v nabídce máme i sprchové systémy s termostatickou baterií a moderní černé podomítkové sprchové systémy.

Pokud už sprchovou baterii máte, můžete sáhnout po sprchovém sytému bez baterie.

Vychytávky do sprchy a šikovné doplňky

Dopřejte si ten maximální luxus a péči při sprchování, protože to si rozhodně zasloužíte. Praktické vychytávky a funkce vám k tomu rozhodně pomůžou. Dostatek odkládacích ploch je alfou a omegou pohodlí ve sprše. My to víme a odborníci v SAT také. Sprchové systémy SAT jsou vybaveny řadou doplňků.  Mají odkládací poličku přímo na sprchové baterii, díky hranatému nebo oblému designu je snadno sladíte do stylu koupelny. Vybrat si můžete i barevné varianty poliček bílá i moderní černá.  Například sprchový systém SAT s technologií Push Button Control nabízí kombinaci třech sprchových funkcí, které si snadno sami navolíte, podle potřeby. Samozřejmostí je kvalitní kartuše a moderní design.  Výhodou je i termostatické baterie, zajistí příjemně teplou vodu tak, jak ji máte rádi a zabrání nechtěného opaření.

Náš tip: verze s sprchového setu s vanovým výtokem můžete snadno namontovat k vaně a dopřát si kombinaci vany plné bublinek nebo sprchování podle vaší nálady. Je to na vás.

Chrom, bílá nebo černá barva do vaší sprchy?

Chrom je klasika, která neomrzí a najdeme ji v moderních i klasických koupelnách. Trendy poslední doby ale diktují odvážnější barvy a ztmavují.  Černá a odstín GUN METAL nebo matné provedení se linou napříč koupelnou od umyvadlových baterií až po koupelnové doplňky. My doporučujeme sprchový systém SAT v černé barvě, má vychytané umístění pákové baterie na boku, takže nepřekáží.  Na koho je časná moc, může sáhnout naopak po bílé barvě sprchového setu. Místo pro sprchování krásně prosvětlí.

Sprchovou i umyvadlovou baterii slaďte k sobě

Staňte se profíky v koupelnovém designu. Pokud vás oslnily bílé skleněné plochy u poliček sprchových systémů SAT, novou dimenzi koupelně dodáte sladěním s umyvadlovou baterií SAT s pákou s bílého skla. Ani sprchové sety nezůstávají pozadu a nabízí variantu s bílou skleněnou poličkou, a jak už jsme napsali, doporučujeme je použít i k vaně s vanovou baterií.

Čtěte také

Zaostřeno na sprchy.

Koupelna a kuchyně bez starostí

Čeká vás rekonstrukce interiéru vašeho domu či bytu? Zařizujete novostavbu? Využijte služeb našeho projektového konzultanta. Zajistí vše potřebné, na vše dohlédne, bude vaší pravou rukou po celou dobu řešení projektu.