Tam, kde kouzlí cihlové obklady a dlažba

Tam, kde kouzlí na zdech nebo na podlaze cihlové obklady a dlažba, tam je útulno. Teplé barvy povzbuzují příjemnou náladu a ví to všichni designeři a vsází na ně rádi. Doplňují jimi bílé nebo černé kuchyně nebo i dřevěné dekory a dodávají tak prostoru na hřejivosti. Odvažte se a vpusťte hřejivé barvy podzimu do interiéru i vy.

Odhalené zdi, ať už skutečné cihly nebo jejich perfektní imitace v podobě obkladů a dlažeb v designu cihel, jsou srdcem rustikálních koupelen z per našich designérů. Sladili jsme je pro vás od podlahy, přes koupelnový nábytek až po doplňky. Ve stylovém řešení Country koupelna hrají prim obklady i dlažba v designu pálené cihly. Kdo miluje nostalgii, přidá zlaté nebo měděné kohoutkové baterie, košíky s lučním kvítím nebo ručně malovanou keramiku.

Fineza Country

Fineza Brick America

V obývácích se odvažte ještě víc. Odstín terakoty na podlaze nebo na zdech sluší sebevědomým interiérům. Doplňte je originálními kusy nábytku v neutrálních tónech, především v bílé či smetanové barvě.

Buďte ještě odvážnější a pozvěte k sobě do obýváku obklad v imitaci kamene. Osobitý, originální prostor podpořte doplňky tón v tónu. Zapomeňte na přílišné kontrasty, kamenný obklad sám o sobě je natolik výrazný, že nepotřebuje dalšího soupeře a vystačí si sám. To je sázka na jistotu.

Exagres Alhamar

Geotiles Artesa

Ege Atlas

Stones Lithos

Luzon

Multi Brick Tones

Pálená cihla, odstín terakoty nebo odhalené zdi mají své místo od jakživa hlavně v rustikálních kuchyních.

Kuchyně ve venkovském stylu těží právě z nostalgie, která z takové kuchyně dýchá. A jak jí dosáhnout? Pálená cihla na zdi je základním kamenem… nebo spíš cihlou? 😊 řekněte sami…

Cihly ale nesluší jen rustikálním kuchyním, přesvědčí vás o tom třeba moderní kuchyně na míru Tiffani v provedení s cihlovým obkladem… volba je jen na vás.

Vytvoříme pro vás stylové řešení koupelny i kuchyně

Čeká vás rekonstrukce interiéru vašeho domu či bytu? Zařizujete novostavbu? Využijte služeb našeho projektového konzultanta. Zajistí vše potřebné, na vše dohlédne, bude vaší pravou rukou po celou dobu řešení projektu.