Tropical koupelna? Jako v exotické džungli…

Na cestu po tropických pralesích nemusíte přes půl světa. Všechnu tu krásu můžete mít u sebe doma a užívat si jí každý den. Kde? Třeba ve vaší koupelně, se stylovým řešením Tropical koupelna. Naši designéři připravili dokonalou kombinaci odvážných obkladů a zvou vás tak na dobrodružnou výpravu do pralesa, kde vidíte kolibříky, slyšíte šumění vánku ve větvích a nádherní motýli létají všude kolem. Popusťte uzdu fantazii a dovolte odvážným vzorům ožít na zdech vašeho interiéru. Kdy jindy, když ne teď, kdy za okny nastává zima a o teplých dnech si můžeme nechat jen zdát.

Tropickému pralesu na dosah

Inspirace tropickými květy a rostlinami pronikla i do světa obkladů a setkáváme se s ní na stylových stěnách napříč interiérem. Ať už je necháte rozehrát sólo na celé stěně nebo je použijete jako jemný doplněk, výsledek vždy oslní. Odvážné květinové motivy zaručeně vždy ohromí každého, kdo do takového interiéru vstoupí. Série Shiro Bloom osloví toho, kdo touží po interiéru, který zanechá hluboký dojem na každém, kdo do něj vstoupí.

Pro romantické duše i pro dobrodruhy

Nevíte, kde hledat inspiraci pro takový interiér? Zavítejte do botanické zahrady, kde tropické květy, exotické rostliny, motýli a kolibříci vytvářejí odvážnou tropickou symfonii. Nebo si představte, že se nacházíte v tropickém pralese nebo exotické džungli, není to těžké, rozmanité dekory jako by na zdech ožívaly. V takové koupelně si přijdou na své romantické duše, ale osloví i odvážné dobrodruhy.

Méně je více

S čím takový dekor kombinovat? Protože tropické motivy jsou opravdu výrazným originálním prvkem, nechte je hrát prim a kombinujte s jednoduchými tvary a barvami. Přírodní motivy si dokonale rozumí s dřevodekorem. K tropickým vzorům doporučujeme kombinovat dřevodekory s výraznější kresbou a barvou, třeba jako ty od Kale. K tomu všemu pak přidejte bílou barvu ať už v malém či velkém formátu, my sázíme na bílý obklad v rozměru 33×110. Stejně tak další prvky interiéru neste v tomto duchu, pak nešlápnete vedle a vytvoříte propracovaný interiér plný kontrastů, které se snoubí v překvapivou harmonii. Nadčasový nábytek ze série Naturel Oxo Multi je jako stvořený pro originální interiér. Dbejte na detaily, proto i umyvadlovou baterii volte takovou, která bude odpovídat zbytku koupelny, ty od Swiss Aqua Technologies s dřevěným prvkem jsou skvělé.

Vytvoříme pro vás stylové řešení koupelny i kuchyně

Čeká vás rekonstrukce interiéru vašeho domu či bytu? Zařizujete novostavbu? Využijte služeb našeho projektového konzultanta. Zajistí vše potřebné, na vše dohlédne, bude vaší pravou rukou po celou dobu řešení projektu.