UDĚLEJTE SI POHODLÍ: napusťte si vanu

Ať už mluvíme o volně stojících vanách nebo vanách zabudovaných, ať jsou z litého mramoru nebo akrylátové, levné nebo drahé, ten pocit, když si ji napustíte horkou vodou a na pár minut zapomenete na všední starosti, ten je prostě dokonalý. Naši designéři vědí, proč na ně nezapomínají při navrhování stylových koupelen. Přinášíme průřez naší nabídkou, inspirujeme vás?

Volně stojící vany

Ti, kdo mají tu možnost využít volně stojící vany, mají to štěstí na prostorné koupelny. To je to, co pro takovou vanu potřebujete. Aby taková vana vynikla v celé své kráse, je potřeba ji ponechat jako dokonalý solitér koupelny. Doporučujeme k nim výrazné stojánkové baterie, které opulentnost vany ještě podtrhnou.

SIKO Mary

SIKO Zara

SAT Lesly

SAT Nelly

Jako na zámku

Jako na zámku si budete připadat ve vaně, která stojí na kovových nožičkách. Ty jsou jako vystřižené ze zámeckého vybavení. Hodí se především do retro prostor. Při jejich použití myslete na to, že budete muset uklízet i pod vanou. Takové vany se vám pak odmění nezaměnitelnou atmosférou, kterou bezesporu přinesou do každé koupelny. Opět budou dokonalým solitérem, nad kterým se bude rozplývat každá návštěva. Navštivte stylové řešení Romantická koupelna.

SIKO Ricordi

SIKO Karyn

Obezděné vany

Ať už obezdíte vanu s ostře obdélníkovými hranami nebo se budete držet oblých tvarů, obezděné vany jsou klasikou, kterou dobře známe. Takové vany vás odmění dostatečným „odkládacím“ prostorem na všechny nutné koupelové propriety.

 

Ravak XXL

Laguna Rajka

Asymetrická vana Ravak

Laguna Savero PLUS

Supernízká vana

No a ti, kteří nechtějí či nemůžou překračovat vysoké okraje vany a přitom se nechtějí vzdát luxusu koupání v horké lázni na úkor sprchování, můžou využít nízké vany Laguna Mahé, která má na výšku pouhých 40 cm. To překročíte snadno!

Vany ve STYLOVÝCH koupelnách

A protože vana je synonymem odpočinku a relaxu, využívají je naši designéři rádi pro naše stolová řešení koupelen.

Ve stylovém řešení Metal koupelna je opulentní oválná vana vlastně jediným světlým bodem a solitérem v čistě pánském tmavém interiéru. Dokonalost.

Ve stylových řešení Moderní ArtDeco, Skandinávské koupelna, Country koupelna, Chalupářské koupelna a Přírodní koupelna nebo Provence koupelna jsme vany obezdili a nic jim to neubírá na kráse, ba naopak. Dokonce jsme obezdili vanu i v opulentní Mramor koupelně a tím jsme vytvořili neuvěřitelně dominantní a při tom harmonický kout pro koupele.

Originálním provedením je vana ve stylovém řešení Light pastel koupelna. To je volně stojící vana, která vlastně stojí bokem ke zdi a jako by byla jednou stranou ke zdi přizděná… vypadá krásně!

Vytvoříme pro vás stylové řešení koupelny i kuchyně

Čeká vás rekonstrukce interiéru vašeho domu či bytu? Zařizujete novostavbu? Využijte služeb našeho projektového konzultanta. Zajistí vše potřebné, na vše dohlédne, bude vaší pravou rukou po celou dobu řešení projektu.