Útulný interiér, díl I. – v hlavní roli dlažba

Zima přišla v plné síle a tak víc než kdy jindy spěcháme domů a těšíme se na ten svůj malý útulný koutek. A ať už jej máte v obýváku u krbu, v ložnici zachumlaní v posteli, v koupelně nebo v kuchyni, věřte, že všude jej může doprovázet nádherná a vkusná dlažba. Inspirujte se dlažbou z naší nabídky, přinášíme malou ochutnávku…

V obýváku

Používejte především teplé barvy a odstíny, které navodí příjemné hřejivé pocity. Používejte takové barvy, které jsou vám blízké a ve kterých se budete cítit příjemně. Pohovku doplňte kopou polštářů, mějte po ruce příjemné čtení a zapomeňte na stres a plískanice venku. Bílá barva a nebo barva betonu na podlaze umožňuje rozmanité barevné kombinace, teplé dřevěné imitace naopak nahrávají barvám tón v tónu a umocňují pocit hřejivosti a útulnosti.

Multi Aza

Rako Cemento

Rako Faro

Kale Forest

Peronda Mumble

Velké prostory

Myslíte si, že velké prostory nemůžou být útulné? Naopak, stačí využít teplých barev a materiálů. Dřevo, dřevo, dřevo… to je to zaklínadlo. A ať už bude vedle dlažeb s retrovzorem nebo vedle antracitových či betonových ploch, vždycky přinese útulnost a hřejivost.

Peronda FS Star

Pastorelli Arké

Stylnul Tronco

Všude dobře, u krbu nejlíp!

Zapálený krb vlastně k útulnosti už víc nepotřebuje. Atmosféra plápolajícího ohně, to je romantika a poslouchat praskání v krbu, to ukolébá každého. Podívejte se, jak vidí romantiku a atmosféru krbu dodavatelé našich dlažeb. Stačí se jen inspirovat.

Stylnul Articwood

Rako Siena

Stylnul Ebano

Stylnul Ordesa

Kale Vingate

Útulné ložnice

Zalézt si do peřin, to je to co zabere, když cokoliv jiného selže. Nebojte se dlažby v ložnici, na vlastní oči se přesvědčte, že to může fungovat, od chladu vás ochrání podlahové vytápění. To se těší velké oblibě především v novostavbách a musíme říct, že když nezebe od nohou, je to ta správná pohodička.

Fineza Bricola

Marconi Factor

Dom Logwood

Peronda Mumble

Zaostřeno na koupelnu

Myslíte si, že do koupelny nepatří nic jiného, než sterilní čistý prostor pro ručník a hygienické potřeby? Tak to se mýlíte. Inspirujte se našimi stylovými řešeními. Hrajou dřevem, kožešinou, dekami, svíčkami a pohodou. Naši designéři si vyhráli s každým detailem.

Stylové řešení Provence koupelna

Domácí wellness koupelna

Country koupelna

Skandinávská koupelna

Kuchyně snů

Oblast provence plná vůní, levandule a pohody, ta inspirovala naše designéry při přípravě stylového řešení Provence kuchyně. Ta je ztělesněním pohody, romantiky a krásy. Přitom je funkční a nadčasová.

Peronda Savannah

Fineza Barro

Del Conca Frammenti

Provence kuchyně

Vytvoříme pro vás stylové řešení koupelny i kuchyně

Čeká vás rekonstrukce interiéru vašeho domu či bytu? Zařizujete novostavbu? Využijte služeb našeho projektového konzultanta. Zajistí vše potřebné, na vše dohlédne, bude vaší pravou rukou po celou dobu řešení projektu.