ZAŘIZUJEME: terasy, balkony, venkovní prostor pro společné chvíle

Počasí čím dál tím víc zve k posezení venku. Užívat si čerstvého vzduchu a využívat tak současně i pohodlí domova. Kdo má tu možnost, je třeba ji využít na maximum, obzvlášť v dnešní době. A jak na výběr materiálů? Důležité jsou  hlavně jejich vlastnosti – aby dlažba neklouzala v létě, když je mokrá od bazénu, nebo v zimě, když na ni nasněží a byla odolná vůči výkyvům teplot – především mrazu. Vybrali jsme za vás!

Terrazzo – téměř zapomenutá dokonalost

Hledáte trend? Tady nemůžete sáhnout vedle!

I když ho řada z nás považuje za retro prvek, pro nadcházející sezónu je to to pravé. Krom exteriéru, odkud ho známe asi nejvíc, se zabydlelo i v interiéru. VA jakou vybrat? Rozhodně Ergon Medley. Ta se umístila v žebříčku Top 10 Tile Trends For 2020 prestižního časopisu FORBES.

Dřevo – neuvěříte, že se jedná o imitaci

Dlouhodobě jeden z nejoblíbenějších motivů. Dřevo bylo, je a bude vždy mezi top povrchy.

Pokud namísto reálného dřeva zvolíte dlažbu, budete využívat všechny její výhody na maximum, odolnost, barevnou stálost. Navíc, díky nejmodernějším metodám tisku, je na první pohled k nerozeznání od skutečných prken. Přiznává na pohled i na dotek nedokonalosti a suky.

Dom Barn Wood
Kale Deck
Kale Country K
Del Conca Da Vinci
Del Conca Monteverde

Beton – od pískových odstínů po antracitově zbarvené

Na pohled velmi neutrálně působí všechny betonové odstíny a jejich imitace na dlažbách. Inspirují se strohými industriálními prostory. Přináší však řadu odstínů, od těch jemných teple pískově zabarvených až po ty tmavé chladně působící, téměř antracitové plochy. Přináší nadčasovost.

Doporučujeme je kombinovat s přírodními prvky – reálné oblázky, kameny či dlažba položená na terčích přímo do trávníku. To je ten pravý kontrast hrubého industriálního prvku s přírodou, který dokonale hraje ruku v ruce.

Sintesi Atelier S
Kale Riviera
Pastorelli Quarz Design
Del Conca Upgrade

Kámen – jako skutečný

Nejmodernější metody tisku dnes přináší i dokonalé imitace přírodního kamene. Dokonalá kresba a žilkování a reliéfní povrch s přiznanými nedokonalostmi, to je to, čím se vyznačují aktuální dlažby v kamenném designu.

Ať už sáhnete po těch nepravidelných, které připomínají dlažební kostky, nebo po klasické dlažbě, vždy si budete užívat příjemný matný povrch bezpečný v létě i v zimě.

Azuliber Calzada
Impronta Mineral D
Pastorelli V.360

Pálená cihla

Pro milovníky klasiky a teplých barev jsou určené povrchy v teplých odstínech pálené cihly. Všechny jsou inspirované venkovským a country stylem. Kombinujte je s dalšími retro prvky. Květiny, třeba muškáty, usaďte do nádob z pálené hlíny.

Retro lavička nebo stůl a židle po babičce? Rozhodně ano! Navštivte bleší trhy nebo antikvariáty, objevte skvosty, které dokonale doplní terasu nebo zahradu s pálenou cihlou.

Gresan Albarracin
Fineza Brick America
Gresan Natural

Vytvoříme pro vás stylové řešení koupelny i kuchyně

Čeká vás rekonstrukce interiéru vašeho domu či bytu? Zařizujete novostavbu? Využijte služeb našeho projektového konzultanta. Zajistí vše potřebné, na vše dohlédne, bude vaší pravou rukou po celou dobu řešení projektu.