Zatočte s tvrdou vodou. Jednou provždy!

Opravdoví tvrďáci, chlapi, co mají svaly jako kámen, hustý vousy, kácení stromů je jejich ukolébavka a pohledem skály lámou… a přece je tu něco, čemuž stačí k tvrdosti jen pár nenápadných minerálů navíc a sebevětší bicáky tady nepomůžou. Jde o tvrdou vodu. S tou, podle nejnovějšího průzkumu, bojuje 68% českých domácností.  Chlapi nebojte, v tomhle boji vás nenecháme. Máme řešení.

Věčný zápas s větrným mlýnem…

Zaručeně osvědčených způsobů, jak se zbavit vodního kamene je plný internet a i v rodině vám určitě rádi poradí léty osvědčené „babkovské“ rad typu „Nalej tam ocet a jedlou sodu“ … „Neee… nám zabral citrón“… možná to pomůže, ale jen na chvilku a hlavně, problém to nevyřeší.

Věděli jste, že takový boj vodním kamenem svádí až 1/3 českých domácností? Vyhrajte ho ekologicky a prokazatelně účinně! Zachraňte své pračky, myčky  a další domácí spotřebiče od nánosů vodního kamene. Čím víc vodního kamene, tím víc čistících a pracích prostředků potřebujete. A navíc to často končí i tím, že pračka nebo myčka jednoduše vypoví poslušnost a pod tíhnou nánosu vodního kamene přestane fungovat.  A tak bezmála 66% z nás nakupujete nejrůznější chemii proti vodnímu kameni, abyste dosáhli obstojného výsledku a zachránili, co se dalo.

Víte, které spotřebiče to odnáší nejčastěji? Podívejte se, jaké zajímavosti odhalil náš průzkum Water index.

Dejte K.O. vodnímu kameni

A stačí k tomu přitom jeden jediný krok. Jediná technologie, kterou snadno zařadíte do vodního řádu.  Produkty Kallyx prokazatelně snižují usazování vodního kamene až o 76% a bez jakékoliv údržby spolehlivě fungují minimálně 10 let. Tahle investice se skutečně vyplatí!

Jak to funguje?

Stačí si nainstalovat technologii v kovové trubce na vodovodní potrubí u vstupu do bytu či domu. Při průtoku voda dočasně mění své chemické složení (z kalcitu se stává aragonit) a díky tomu se neusazuje vodní kámen v rychlovarných konvicích, na bateriích ani sprchách (které ucpáním trysek mohou prasknout), prodlužuje se životnost myček a praček a dalších spotřebičů.

Objevte chytrou koupelnu SAT, kde ušetříte až 50 % spotřeby vody i energie v koupelně a kde vodní kámen nemá šanci.

Koupelna a kuchyně bez starostí

Zamilovali jste si skandinávský styl?  Toužíte mít koupelnu nebo kuchyni přesně v takovém stylu?  Využijte služeb našeho projektového konzultanta. Zajistí vše potřebné, na vše dohlédne, bude vaší pravou rukou po celou dobu řešení projektu.