Nová generace WC – s vírovým splachováním. Pro váš komfort a udržitelnost vaší koupelny.

Společnost dnes více, než kdy jindy, obrací svou pozornost na úsporu vody i energií, které v konečném důsledku maximálně potěší i naši peněženku. Toalety jsou místem, kde denně protečou desítky litrů vody. Aby spotřeba vody byla co nejmenší, a přitom spláchnutí zůstalo vysoce účinné, je potřeba spojit tvar toaletní mísy a fyzikální vlastnosti proudění vody. Výsledkem jsou toalety s vírovým splachováním bez splachovacího okruhu.

Jak vírové splachování funguje?

Vírové splachování využívá síly vodního víru, který přirozenou cestou vzniká pomocí kónického tvaru toaletní mísy a unikátního proudu splachující vody, která se postupně stáčí, neboli krouží, po stěně keramiky. Tento druh toalet potřebuje ke spláchnutí znatelně menší množství vody, než běžné toalety. Další obrovskou výhodou toalety s vírovým splachováním je tichý chod při každém spláchnutí. Vsadíme se s vámi, o co chcete, že takové tiché spláchnutí v noci nikoho nevzbudí.

Maximální hygienický komfort

Celý princip vírového splachování využívá proudu vody, který proudí z jednoho místa v horním okraji toalety a krouží po vnitřní stěně toaletní mísy. Taková toaleta nemá splachovací okruh a ani ho nepotřebuje. Toalety s vírovým splachováním mají více šikmé stěny a opravdu hladký povrch keramiky, kde se udržuje minimum nečistot a bakterií. O tom, jak účinné je vírové splachování toalet SAT vás určitě přesvědčí tohle video.

Úspora vody, cesta udržitelnosti

Vírové splachování tedy dokáže zefektivnit celé spláchnutí, a to s minimem vody.  Starší modely WC WC splachují s maximálním objemem vody až 6 litrů. Oproti tomu vírové splachování spotřebuje okolo 3 litrů vody na jedno spláchnutí. Snadno si tak spočítáte, že spotřebu vody při pláchnutí můžete díky vírovému splachování snížit až o 50 %. Šetřit vodou je pro nás v SIKO důležité. Proto vyvíjíme revoluční technologie a produkty nové generace, které zásadně mění pohled na spotřebu vody v domácnosti.  Jdeme SIKO cestou udržitelnosti. Staňte se i Vy její součástí, sledujte hashtag #SIKOcestaudrzitelnosti i na sociálních sítích.  Prozkoumejte naše další tipy, jak šetřit vodou v koupelně nebo jak ušetřit až 60 % spotřeby vody v domácnosti.

Vyberte si úsporné WC i do své koupelny

Stojíte před rekonstrukcí stávající koupelny nebo řešíte novostavbu? Myslete udržitelně. Vyberte si z nabídky WC s vírovým splachováním a začnete s úsporou vody každým spláchnutím. Pořídit můžete závěsné WC. Vybírat můžete také z WC setů, ty obsahují kromě WC mísy i podomítkový modul s nádržkou a splachovací tlačítko.

Technický pokrok prostě nezastavíš, toalety SAT s vírovým splachováním jdou s dobou. #staytuned

KASKÁDA SLEV PRO KRÁSNÉ BYDLENÍ.

Získejte slevu až 25 % na celý nákup! Čím více nakoupíte, tím více ušetříte.
Otevíráme vám dveře ke krásnému, stylově zařízenému domovu.

kaskada-slev-cz-hp slevy na koupelnu, kuchyni a další vybavení interiéru

Koupelna a kuchyně bez starostí

Čeká vás rekonstrukce interiéru vašeho domu či bytu? Zařizujete novostavbu? Využijte služeb našeho projektového konzultanta. Zajistí vše potřebné, na vše dohlédne, bude vaší pravou rukou po celou dobu řešení projektu.

Líbí se vám tento článek? Sdílejte ho se svými přáteli.