Proměna kuchyně rychle a levně

Toužíte po nové kuchyni nebo cítíte, že by vaše kuchyně zasloužila změnu, ale nezbývají na ní prostředky v rodinném rozpočtu? Nebo jen prostě nechcete investovat do rekonstrukce kuchyně od základu? Dokážeme vám, že i změna pár detailů, které nezruinují rodinný rozpočet, přinese očekávaný efekt.

Nové obklady změní ráz celé kuchyně

Co umístit za kuchyňskou linku je zásadní otázka nejen u rekonstrukcí, ale i u realizace nových kuchyní. Stačí změnit barvu zdí za kuchyňskou linkou a změní se zásadně vzhled celé kuchyně. Můžete je sladit s barvou kuchyně a vytvořit tak harmonický koutek podobně jako japandi kuchyně, nebo naopak podpořit barevný kontrast jako v industriální nebo boho kuchyni. Inspirujte se v galerii kuchyní. Bílé obklady do kuchyně jsou v takovém případě univerzální nadčasovou klasikou, kterou nikdy nešlápnete vedle. Romantickou atmosféru vnesou do kuchyně obklady ve středomořském designu – modrobílé či černobílé designy jsou nepřehlédnutelné a stanou se srdcem celé kuchyně.

Náš tip: staré obklady nemusíte nutně odstraňovat. Pokud nejsou nikde prasklé či odfouklé, stačí jejich povrch pečlivě odmastit a znovu obložit novými. Už jste slyšeli o našich nových obkladových panelech? Jsou lehké a snadno je nainstalujete i na původní obklad.

Pracovní deska nebo nový dřez levně a funkčně

Změna kuchyňské pracovní desky dokáže s celkovým vzhledem kuchyně doslova zázraky, obzvlášť pokud ta stará má nejlepší léta už za sebou, je poškrábaná nebo poškozená. Laminované pracovní desky přináší širokou škálu designů. Jsou úspornou variantu, kterou snadno sladíte se svou kuchyní. Pokud toužíte po změně, ale nechcete investovat do nové pracovní desky, zkuste nový kuchyňský dřez. Uvidíte, že i tahle drobnost udělá vaší kuchyni dobře.

Náš tip: řešení 2v1 přináší vytažení pracovní desky za kuchyňskou linku. Pohledově tak propojíte prostor mezi spodními a horními skříňkami a celá kuchyňská linka tak bude kompaktní.  

Úchytky a dřezová baterie – nesourodá dvojka, která by měla ladit

Detaily často tvoří celek a na to myslete i při renovaci své kuchyně. Nemusíte hned pořizovat celou novou kuchyni. Zkuste vybrat nové úchytky pro vaše kuchyňská dvířka a rozhodně je slaďte s novou kuchyňskou baterií. Zdánlivě nesourodá dvojice spolu z hlediska designu souvisí a uvidíte, že jakmile je sladíte k sobě, celkový dojem z kuchyně bude bezchybný. Trendem jsou černé dřezové baterie, sáhnout můžete ale i po bronzových i zlatých dřezových bateriích.

Náš tip: staré úchytky kuchyně můžete natřít nebo nalakovat. Ušetřené peníze pak můžete investovat do kuchyňských baterií s nejrůznějšími vychytávkami, třeba dřezové baterie s vytahovací sprškou nebo  dřezové baterie se senzorem.

SIKO Černý dřez s odkapovou plochou, černá matná dřezová baterie, černá kuchyně, dřevěná pracovní deska

Kuchyňské doplňky jako finální tečka

K rychlé proměně pomůžou i kuchyňské doplňky. Nejrůznější dózy, stylové plechovky nebo chlebníky dokážou šikovně skrýt pochutiny nebo pomůcky, které jinak na kuchyňské lince kazí dojem. Na jídelní stůl přidejte vyladěné prostírání či ubrus, svíčku nebo podnos na ovoce. Přidejte do kuchyně trochu zeleně – bylinky nebo květiny. Ať už jsou v květníku nebo ve váze, dodají kuchyni na útulnosti. Zkuste na podlahu umístit koberec. Na trhu jsou i takové, které se snadno čistí.

SIKO Podkrovní kuchyně, zelená matná kuchyně, retro styl, doplňky do kuchyně, retrospořebiče

Kuchyňská linka kvalitně a rychle, za příznivou cenu

Říkáte si, že u vás by to přece jen chtělo novou kuchyňskou linku? Máme pro vás skvělé řešení. Prozkoumejte naše kuchyňské linky Naturel Easy, jsou za příznivou cenu a navíc s rychlým dodáním. Novou kuchyni tak můžete mít doma už třeba za 10 dnů.  Vybírat můžete ze sektorových skladových kuchyní Easyblok, z bílých kuchyní Elements nebo z plánovaných cenově výhodných kuchyňských linek v moderních barvách a dekorech.  V nabídce máme i cenově výhodně akční kuchyňské linky se spotřebiči.

Cesta k vysněné kuchyni tedy nemusí nutně znamenat významný zásah do vašeho rozpočtu. Inspiraci pro kuchyni najdete v naší galerii kuchyní a zajímavou inspiraci najdete i na našem blogu.

Zařiďte si novou kuchyni ještě do Vánoc! Jestli uvažujete o nové kuchyni, teď je ten správný čas se pustit do jejího plánování, pokud ji objednáte do 31.10.2023, budete vánoční dobroty už připravovat v nové kuchyni, navíc získáte extra slevu 10 %.

Koupelna a kuchyně bez starostí

Čeká vás rekonstrukce interiéru vašeho domu či bytu? Zařizujete novostavbu? Využijte služeb našeho projektového konzultanta. Zajistí vše potřebné, na vše dohlédne, bude vaší pravou rukou po celou dobu řešení projektu.

NOVÁ KUCHYNĚ DO VÁNOC

S námi může mít novou kuchyni na míru do Vánoc, včetně rychlé a spolehlivé montáže. Stačí, když si novou plánovanou kuchyni u nás objednáte do 31. 10. 2023. Vše spolehlivě stihneme.

Líbí se vám tento článek? Sdílejte ho se svými přáteli.

Nová kuchyně za míň.

Snížili jsme ceny kuchyní, natrvalo. Právě teď u nás pořídíte novou kuchyni na míru za nižší cenu, a k tomu vám přidáme ZDARMA MONTÁŽ A NÁVRH kuchyně.