Prozkoumejte svět moderních van do koupelny. Jak vybrat tu nejlepší?

Správná vana se v koupelně stane synonymem pro odpočinek a relax. Dopřejte si dokonalý zážitek z každého koupání a vyberte takovou vanu, která bude moderní a praktická zároveň. Jaké jsou trendy ve vanách a jakou vanu vybrat, když chci do své koupelny to nejlepší?

Tvar vany a barvy, které frčí

Důležité je pohodlí a funkčnost. Holdujete geometrickým tvarům, hranám a čistým liniím? Zvolte obdélníkové vany. Tvar obdélníku dominuje obezděným vanám, které zakomponujete i do panelákové koupelny. Máte prostornou koupelnu a chcete jí vtisknout punc výjimečnosti? Pak rozhodně sáhněte po volně stojící vaně. U těchto van převládají oblé tvary, které v prostoru dokonale vyniknou. Nemusíte zůstávat jen u klasiky, krásně vypadá v koupelně i vana částečně přisazená ke zdi nebo rohová vana. Při výběru tvaru vany vždy zvažte prostorové možnosti vaší koupelny. Abyste měli vždy volný a pohodlný přístup k vaně. Myslete i na praktický úklid koupelny.  Bohatou inspiraci pro moderní vany různých tvarů najdete v naší nabídce van značky SAT. Omrkněte např. vanu SAT Lesly nebo SAT Nelly.

Ať už vyberte tvar vany jakýkoliv, obecně platí, že volně stojící vany jsou nepřehlédnutelnou dominantou zejména prostorných koupelen. Obdélníkové obezděné vany jsou oblíbeným řešením i do menších koupelen.  Praktické jsou i panely k vanám, místo klasického obezdění.

Co vany a jejich barvy? Už dávno neplatí úzus pouze bílé barvy. Do nabídky van se propisují moderní barvy, jako je béžová, šedá, hnědá a černá. Trendy černé vany s matným povrchem si vás získají svou originalitou a osobitostí. Výjimečný 3D povrch pak představuje vana SAT Meda nebo SAT Costa. Podpořte celkový dojem koupelny tím, že sladíte koupelnovou keramiku v jednotném stylu – od toalety, vany až po umyvadlo.

Vychutnejte si domácí wellness díky masážní vaně

Pohodlí je na prvním místě. Dopřejte si masáž přímo ve vaně díky perličkové koupeli plné bublinek v hydromasážní vaně. Díky variantám od masážních funkcí, přes nejrůznější proudy až po doplňkové osvětlení pro dokonalou atmosféru, si budete připadat jako znovuzrození. A vaše koupelna se promění v domácí wellness. Objevte tajemství domácího spa.

Z čeho jsou moderní vany a čím je doplnit?

Trendy vstupují i do materiálů van.  Nejrozšířenější akrylátové vany, které se snadno zahřejí a na dotyk nestudí. Další vany ze smaltované oceli, oproti akrylátovým, déle udrží teplotu a relax si tak můžete užívat mnohem déle. Pokud si chcete dopřát výjimečný materiál, zvolte vanu z litého mramoru, který je odolný proti poškození a má výborné izolační vlastnosti. Toužíte po originalitě? A už jste slyšeli o dřevěných volně stojících vanách z dubu nebo modřínu? Tvarem kádě skvěle doplní koupelnu ve wellness stylu.

I moderní vanu můžete vybavit praktickými doplňky. Vanová zástěna vyřeší situace, kdy si chcete dopřát rychlou sprchu i ve vaně. Zástěna spolehlivě zabrání stříkání vody ze sprchování na podlahu v koupelně. Kombinovaná vana se sprchovým koutem je skvělá vychytávka do malé koupelny. Vana s dvířky zajistí snadný a bezpečný přístup do vany a dopřeje příjemné koupání pro každého, od dětí po seniory.

Jak vybrat správnou velikost vany

Vyzkoušejte si svou vanu ještě dřív, než ji budete mít doma. Je důležité, abyste se v ní cítili opravdu dobře a pohodlně. Velikost vany si můžete na vlastní kůži vyzkoušet na našich prodejnách. Vyberte si vanu, která se vám líbí, opřete si hlavu, natáhněte nohy, položte ruce na okraj vany… je vám pohodlná? Už se vidíte, jak relaxujete při koupeli?

Připravili jsme pro vás užitečný návod, jak správně vybrat vanu. Plánujete si pořídit vanu do své koupelny? Inspirujte se moderními koupelnami s vanou v naší galerii koupelen vybavených vanou. Najdete zde inspiraci jak pro volně stojící vany, tak pro ty obezděné.

KASKÁDA SLEV PRO KRÁSNÉ BYDLENÍ.

Získejte slevu až 25 % na celý nákup! Čím více nakoupíte, tím více ušetříte.
Otevíráme vám dveře ke krásnému, stylově zařízenému domovu.

kaskada-slev-cz-hp slevy na koupelnu, kuchyni a další vybavení interiéru

Koupelna a kuchyně bez starostí

Čeká vás rekonstrukce interiéru vašeho domu či bytu? Zařizujete novostavbu? Využijte služeb našeho projektového konzultanta. Zajistí vše potřebné, na vše dohlédne, bude vaší pravou rukou po celou dobu řešení projektu.

Líbí se vám tento článek? Sdílejte ho se svými přáteli.