BOHO koupelna: probuďte v sobě nespoutané já

Originalita, odvaha, osobitost, dobrodružný život plný radosti, příjemné pocity, ty všechny se zrcadlí v boho stylu a jsou odrazem osobnosti majitele interiéru. Atmosféra ve Francii v 19. století svou nespoutaností dala vzniknout boho stylu plnému radosti, volnosti, návratu k přírodě i užívání si života. Dopřejte to všechno i dnes a plnými doušky! Naše novinka, BOHO koupelna, vás okouzlí.

BOHO styl je vaším odrazem

Pro vytvoření boho stylu neexistují žádná pravidla. My jsme boho styl vystavili na smaragdově zelené, olivové nebo lahvově zelené, přidali jsme k ní marocké vzory na podlahu se špetkou zlaté na bateriích. Zdi vyzdobte dečkami, lapači snů nebo dalšími suvenýry z dovolené. Přidejte pestré barvy, zdánlivě extravagantní – fialovou, žlutou, hořčicovou, zlatou.

Upřednostňujete relax v podobě plné vany? Vystavte na okraj vany zapálené svíčky, pod hlavu příjemně měkký ručník a zasněte se! Pokud jste vyznavačem spíše sprchování ve sprchovém koutu, tvrzené sklo a povrchová úprava easy clean vám usnadní údržbu sprchového koutu a nebo sprchový kout, pěkně po bohémsku, vybavte sprchovým závěsem.

 

Náš tip: ODVAHA A EXTRAVAGANCE BOHO STYLU SLUŠÍ. Při vytváření boho stylu kombinujte zdánlivě nesourodé prvky, mixujte je odvážně. Pestrost a extravagance v interiéru dostávají zelenou. Doslova! Základ má boho styl v přírodě, zelená, khaki, hnědá, skutečné dřevo nebo jeho dokonalá imitace. K nim přidejte patchworkové, geometrické či marocké motivy, dále zlaté prvky – ty dodají punc luxusu a nakonec rostliny, které prostor příjemně osvěží.

 

 

 

 

Všechno zlato, co se třpytí!

My jsme rozhodně pro! K boho koupelně jsme přidali prvky broušeného zlata v podobě originálních baterií Talis E od Hansgrohe, s keramickou kartuší. Zpříjemní vám chvíle relaxace díky technologii, která mísí vodu se vzduchem a promění tak proud vody v příjemné perlení.

Prostoru dodaly zlaté doplňky prvek extravagance a překvapivě krásně si rozumí v kontrastu s velkým množstvím květin! Přináší odlesky a příjemně prozáří celou koupelnu.

Koupelnový nábytek BOHO si zamilujete

Celému prostoru slaďte i nábytek. Nábytek v BOHO stylu se pyšní šalvějově zelenou barvou v kombinaci s dřevěnými prvky. Má sametově hladký povrch a dostatk odkládacích ploch i důmyslně skrytých úložných prostor v šuplících ovládaných systémem push.

Doplňte ho umyvadlem na desku ze série Infinitio se sametově hladkým povrchem. Sáhnout můžete po bílé barvě nebo odvážně zvolit ještě další barvu – vždycky ale myslete na to, aby všechny byrvy byly v souladu s celým interiérem!

Kde ještě vévodí zelené tóny?

Trendy koupelna v roce 2022: zjistěte jaká bude

17.1.2022

Koupelna a kuchyně bez starostí

Učaroval vám boho styl a chcete BOHO koupelnu i k sobě domů? Využijte služeb našeho projektového konzultanta. Zajistí vše potřebné, na vše dohlédne, bude vaší pravou rukou po celou dobu řešení projektu.