Trendy koupelna v roce 2022: zjistěte, jaká bude

Nahlédněte s námi pod ruku designérům. Zjistěte, jaké koupelny budou in v roce 2022, zůstalo něco na výsluní a co překvapí nebo potěší nejen oko? Jdeme na to!

Podívejte, už se zelená!

Velmi trendy se v poslední době staly přírodní motivy, květiny, listy a odstíny zelené ve všech tónech. Velký návrat ohlásily i tapety, které hrají prim na celých stěnách nebo doplňují interiér v jemných detailech. Efekt tapety plné květin, zelených listů jako vystřižených z divoké džungle si můžete užívat i u sebe v koupelně. Obklady, které v ploše působí jako tapeta jsou dokonalé. Stylové řešení Tropical koupelna vám ukáže, jak použít odvážný motiv jako stěžejní prvek a přitom vytvořit harmonické místo, kam se budete po náročném dni vždy rádi vracet.

A když už jsme u té zelené, nesmíme zapomenout na její snad nejkrásnější odstín smaragdově tmavý, až lahvově zelený. Vnáší do interiéru punc luxusu a elegance. Náramně mu sluší kombinace se zlatými, měděnými a obecně kovovými odlesky. V koupelně vytvoří příjemný intimní prostor s puncem osobitosti. Nás tenhle odstín nadchnul a už brzo se můžete těšit na opravdovou lahůdku!

S přírodou v harmonii.

V harmonii s přírodou, na vlně klidu jako v profesionálním spa se nesou trendy koupelny v zemitých tónech. Ať už staví na dekoru dřeva nebo dokonalých imitacích kamene či pískovcových povrchů, vždy se takové koupelny vyznačují až magickým klidem, který z nich cítíte, jakmile do nich vstoupíte. Navíc takové prostory jsou skutečně nadčasové, troufáme si říct, že se jen tak neokoukají a milovat je budete opravdu dlouho! Inspirujte se stylovým řešením našich designérů Přírodní koupelna.

Minimalismus je in

Zasáhl vás trend japonského stylu?  Je vyznačený praktičností, lehkostí prostoru, hraničí až s minimalismem a citlivě ho kombinuje s dřevěnými prvky a přírodním materiálem – dřevo, bambus, oblázky. Přesně takové materiály koupelně sluší. Minimalisticky řešená neznamená strohá. Myslete na to, že je třeba mít všechno po ruce a vytvořte si i svůj koutek, kde budete mít během relaxu příjemné soukromí. Nezapomeňte, uspokojit všechny smysly! Materiály a povrchy musí být příjemné na dotek, jedině tak si relax užije tělo i mysl, naše Dřevěná koupelna je přesně taková.

Hra kontrastů i romantické zákoutí

Black is the new black. Platí to i v koupelnách. Pokud vás tahle barva pohltila, nezapomeňte, že je nutné doplnit ji o zjemňující prvky. Vždycky k ní přidejte její opak. Bílá nebo krémová barva je přesně to, co taková koupelna potřebuje. Sáhnout můžete i po designu mramoru nebo onyxu a vytvořit tak opravdu oslňující prostor. Takové koupelně sluší okázalé doplňky s prvky zlatých nebo kovových odstínů.

Romantické duše zvolí pastelové barvy. Růžová, pudrová, zelenkavá, lila nebo nejrůznější odstíny tyrkysové jsou neodmyslitelnými barevnými průvodci v romantických koupelnách. Sluší jim doplňky v podobě oblázků, pískově zbarvených doplňků, západem slunce políbené narůžovělé odstíny, přesně to, co jste si přivezli jako vzpomínky na dovolenou od moře. Pro milovníky nekonečných západů slunce na pláži jsme s našimi designéry vyladili stylové řešení Light pastel koupelna. Retro atmosféru zářivé doby si připomenete se stylovým řešením Moderní Art Deco koupelna v něžné pudrově růžové barvě.

Chytré vychytávky v koupelně oceníte

Na popularitě a oblíbenosti stále stoupají  umyvadla na desku. Mají podobu oválů, mís, žlabů nebo třeba džberů takže je můžete vybrat přesně na míru duchu vaší koupelny. U umyvadel na desku vždy zvažujte prostor samotné desky. Myslete na to, že by měl poskytnout dostatek místa pro všechny vaše nezbytnosti!

Myslete i na budoucnost a šetřete vodu. Revoluční toaleta s Optim Flush systémem spláchne s pomocí pouhých 1,5l vody. Sníží zátěž pro naši planetu a potěší i vaši peněženku.

Koupelna a kuchyně bez starostí

Čeká vás rekonstrukce interiéru vašeho domu či bytu? Zařizujete novostavbu? Využijte služeb našeho projektového konzultanta. Zajistí vše potřebné, na vše dohlédne, bude vaší pravou rukou po celou dobu řešení projektu.