Jak na elegantní koupelnu? Nebojte se kombinovat barevné stěny.

Zapomeňte na to, že cementové odstíny rovná se nuda. Pokud se spojí trendy moderní barvy s oživujícím dekorem a originální texturou a přidají se k nim neotřelé prvky v podobě perfektně padnoucího nábytku a doplňků, máte tu sebevědomý interiér. Naši designéři to dokazují na koupelně, kde prim hrají obklady a dlažba ze série Del Conca Timeline.

Pár jednoduchých kroků a výsledek oslní!

Zcela nový rozměr koupelně dodává barevná skladba obložení stěn. Tím, že na každé stěně je využitý jiný barevný odstín, dostává prostor zajímavý rozměr. Všechno díky dlažbě, která vzájemně hraje tón v tónu a tak, i když je každá stěna jiná, vzájemně dokonale ladí. Odstín grey i nightfall se vzájemně mísí do struktury dekoru Seventy-Nine. Matný povrch podtrhuje elegantní dojem. Celý prostor koupelny působí kompaktně. Doslova vybízí k příjemnému relaxu.

V této koupelně dominují šedo-modré tóny. Ty jemně rozráží především nevšední dekor s tzv. „kobercovým efektem“.

Náš tip: kompaktnost takto členitému prostoru dodá vytažení stejného odstínu dlažby z podlahy na jednu stěnu. Prostor to zvětší a spojí.

Detaily, které propojují

Naši designéři se rozhodli využít všechny cementové odstíny, které Del Conca Timeline nabízí, a proto se zaměřili na detaily, které celý prostor spojují. Právě detaily v této koupelně hrají obrovskou roli. Černé kovové prvky v matném provedení najdeme napříč celou koupelnou.

Prostorný sprchový kout získáte použitím zástěny Walk-In, která nenarušuje koupelnu a dodává jí vzdušnost. Moderní černé sprchové kouty SAT kombinují matné černé profily a výplň s čirého skla s povrchovou úpravou Easy Clean, která usnadňuje čištění a zabraňuje usazování vodního kamene.

Pozornost si získají také umyvadlová baterie a sprchový set opět v matné černé, tentokrát z rodiny SAT B-Way.

Náš tip: černé povrchy jsou mnohem náchylnější k viditelnosti usazovaného vodního kamene. Zkuste na přívod vody do vaší domácnosti nainstalovat patentovanou technologii IPS – změkčuje vodu a prodlužuje tak životnost nejen baterií, ale i dalších domácích spotřebičů.

 

 

Koupelnová skříňka Naturel Art Deco v odstínu námořnická modrá krásně ladí s odstínem Del Conca Timeline nightfall a její nožičky i úchytky následují jednotnou myšlenu doplňků interiéru, tedy černá matná. Úchvatně pak působí betonové umyvadlo na desku v barvě terakota. Fandíte-li pastelovým barvám, nebojte se sáhnout třeba po pudrově růžovém odstínu, přesně taková najdete v sérii SAT Infinitio.

 

 

 

Náš tip: Dejte i elegantní koupelně najevo, že vládnout začínají barvy. Celobarevným stěnám vévodí hořčicově žlutá, cotto a tmavě modrá – zdánlivě nesourodé barvy, které propojuje výjimečný květinový dekor. Celý prostor rázem dýchá doslova jarní atmosférou.

Sázka na kvalitu

Vsaďte na kvalitu a odolnost, kterou Del Conca Timeline dokonale prezentuje. Rektifikovaná mrazuvzdorná dlažba zvládne i namáhané prostory kuchyní a kanceláří.  K dostání je v oblíbeném velkoformátu 60 x 120 cm. Tahle dlažba zvládne kromě interiéru i exteriér. A pyšní se nejen skvělými vlastnostmi, ale dokonale propracovaným povrchem a barvami, které se stanou základem elegantních prostor.

Koupelna a kuchyně bez starostí

Čeká vás rekonstrukce interiéru vašeho domu či bytu? Zařizujete novostavbu? Využijte služeb našeho projektového konzultanta. Zajistí vše potřebné, na vše dohlédne, bude vaší pravou rukou po celou dobu řešení projektu.