Květinové dekory v interiéru – nechte stěny svého domova rozkvést

Přemýšlíte, jak do svého domova vnést svěžest, krásu přírody, pocit útulna, a přitom se držet nejnovějších trendů ve světě designu? Sáhněte po obkladech s květinovými vzory.  Jak je elegantně využít na stěnách a s čím je ideálně kombinovat? Inspirujte se nápady, jak využít v interiéru nádherné dekorativní stěny plné rostlinných motivů.

Milujete ten pocit, když se procházíte přírodou, všude vidíte rozkvetlé stromy a květiny, slyšíte zpívat ptáky, cítíte svěží vzduch a ve větvích pofukuje lehký vánek? Přesně takový osvobozující pocit si můžete přenést i do vašeho domova. Proměňte jednobarevné unylé stěny v rozkvetlou louku, relaxační zelenou oázu nebo nespoutanou džungli. Probouzejte se do svěží zeleně, sprchujte se v divoké džungli a odpočívejte v rozkvetlé zahradě plné květin. Oblékněte vaše stěny do rostlinných motivů, které navodí ten pravý pocit útulna a vy si tak budete připadat jako v ráji. S keramickými obklady s celoplošným květinovým vzorem bude taková proměna vašeho interiéru úplná hračka.

Náš tip: Romantické motivy pampelišek nebo divoké listy monstery si do vašich domovů pořídíte s obklady Joy nebo Atelier. Rozhodně s nimi nesáhnete vedle.

Rozkvetlé stěny do každé místnosti

Zútulněte si váš domov tak, abyste se v něm cítili příjemně a uvolněně. Volit můžete velké, výrazné exotické květy nebo jemné květinové vzory, které dodají prostoru subtilní nádech romantiky a vy si tak budete připadat, jako byste se právě ocitli na rozkvetlé louce každý den. Velkoformátové květinové vzory působí jako tapety a každá místnost se s nimi promění v designový skvost, který podpoří to, jak se právě chcete cítit. Širokou nabídku květinových motivů ve stylu tapet nabízí série Icons, Fiore nebo Timeline. Do obýváku, haly nebo chodby se nebojte sáhnout po výrazných motivech divoké monstery nebo barevných exotických květech. Naopak do ložnice je lepší sáhnout po jemných kvítkách, které navodí relaxační a harmonickou atmosféru, vybízející k odpočinku.

Náš tip: Opravdové osvěžení můžete zažít v neotřelé Jungle koupelně plné zeleně a květin.

Barevné kombinace a harmonie vzorů

Jak květinové dekory do interiéru vůbec začlenit a s čím je kombinovat? Budete překvapeni, jak je to jednoduché! Květinové obklady plné pestrých barev umístěte vždy pouze na jednu stěnu v místnosti a doplňte je jednobarevnými obklady nebo výmalbou v přírodních tónech krémové, pískové nebo hnědé. Skvěle s květinovými vzory funguje i design dřeva nebo kamene, který ještě více umocní pocit, že se právě nacházíte v přírodě. Nebojte se sáhnout ani po výrazné tmavě modré, cihlové nebo žluté barvě, které dodají interiéru nevšední nádech a posunou ho směrem k luxusu. Nadčasovou kombinaci tvoří samozřejmě bílý obklad s jemným květinovým dekorem a dlažbou v designu dřeva – takovou koupelnu nebo třeba ložnici ocení především ti, kteří touží po interiéru plném klidu a pohody. Přesně to vám přinese například série obkladů Soul nebo Whitewood.

SIKO_Inspirace moderní koupelna, tmavě hnědá dlažba, obklad má výrazné květinové motivy na sytém modrém podkladu, volně stojící vana.

Také už se vidíte v obklopení květin? Bohatou inspiraci najdete v naší on-line galerii koupelen nebo nezapomeňte prozkoumat naši ucelenou nabídku obkladů s květinovými vzory. Proměna vašeho interiéru už na vás čeká!

KASKÁDA SLEV PRO KRÁSNÉ BYDLENÍ.

Získejte slevu až 25 % na celý nákup! Čím více nakoupíte, tím více ušetříte.
Otevíráme vám dveře ke krásnému, stylově zařízenému domovu.

kaskada-slev-cz-hp slevy na koupelnu, kuchyni a další vybavení interiéru

Koupelna a kuchyně bez starostí

Čeká vás rekonstrukce interiéru vašeho domu či bytu? Zařizujete novostavbu? Využijte služeb našeho projektového konzultanta. Zajistí vše potřebné, na vše dohlédne, bude vaší pravou rukou po celou dobu řešení projektu.

Líbí se vám tento článek? Sdílejte ho se svými přáteli.