Novinky a trendy 2024 v obkladech a dlažbách

Máte chuť vyměnit vaši starou koupelnu za novou? Zpozorněte, právě vám přinášíme novinky v koupelnových obkladech a dlažbách pro rok 2024. Prozkoumejte s námi nejnovější inspiraci pro koupelny a trendy v barvách i designech. Co právě teď hýbe koupelnovým světem a jak si zařídit moderní, stylovou koupelnu, do které se zamilujete?

Nechte stěny vašeho domova rozkvést

Inspirace přírodou nekončí. Naopak. To, co ve světě obkladů a dlažeb frčí, jsou nejen přírodní barvy a designy, ale nekončící celoplošné dekory, díky kterým si jako mávnutím proutku doma vytvoříte rozkvetlou louku, divokou džungli nebo dokonce rustikální romantickou koupelnu, kde budou vypadat skvěle obklady Gaia. Série Fiore, Atelier nebo Kenzo jsou jasnou ukázkou toho, že žádný interiér nemusí končit u nudných jednobarevných kombinací. Popusťte uzdu fantazii a nechte se unášet tím, co vás láká. Jsou to zelené listy monstery, jemné barevné kvítí nebo klidné japonské zahrady? Díky keramickým květinovým dekorům si tohle všechno jednoduše přenesete domů a vy už nemusíte jen snít – váš sen se stane skutečností. Dovolte si žít to, co vás opravdu přitahuje.

Jemnost pudrových tónů

Barva roku udává jednoznačně směr, kterým se budou naše interiéry nadále ubírat. Pro letošní rok byla zvolena barva Peach Fuzz. Jemné pudrové, meruňkové, lososové a broskvové tóny, které otvírají nové možnosti a kombinace pro váš domov. Série obkladů Amuri je jako dělaná pro příznivce jemných barev a dekorů, které navodí náladu středozemní koupelny, přenesou vás do přímořských vesniček plných nekonečné pohody, kde se život žije právě tady a teď. Nikam se nespěchá a vy si můžete užívat přítomný okamžik naplno. Obklady Amuri kombinujte například s dlažbou Yourself, která svými zemitými tóny podpoří elegantní nádech celé koupelny.

Inspirováno přírodou

Příjemně a uvolněně se budete cítit v koupelně s přírodními motivy. Ať už je to dřevo nebo kámen, obojí do vašeho domova vnese tolik kýžený pocit útulna a pohody. K vytvoření takové atmosféry pomůže série dlažeb v naprosto dokonale propracovaném designu dřeva Signature Wood a Deep Wood. Ponořte se do jemných přírodních tónů doprovázených silnými kontrasty a nepravidelnými suky – tuhle inspiraci přírodou si prostě nenechte ujít. Dřevo můžete kombinovat naprosto s čímkoliv a bude vypadat skvěle – bílým obkladem, pastelovými barvami nebo opět přírodním designem. Co třeba design kovu a kamene? Opojný design kovu série Metallo si vás získá a už nebudete chtít nic jiného. Zrezlý kov zbarvený do zelena a hněda v sobě snoubí surovost kovu a elegantní přírodní tóny, kterým nelze odolat. Naopak kámen Unique Infinity vnese do vašeho domova noblesu a tajuplnou náladu. Stejně tak se můžete nechat unést klasickým designem travertinu série New Classic.

Lamely a geometrické vzory v interiéru

Design lamel už kolem sebe vnímáme delší dobu. Nyní se ale jejich design posouvá a vy si s nimi můžete vytvořit nejen trendy koupelnu, ale i super designovou ložnici nebo obývák. Prozkoumejte série keramických obkladů Batten s moderní antracitovou linkou nebo Bamboo, která věrně imituje bambusové stěny. Váš interiér pak získá zcela jedinečný ráz s geometrickými tvary série Tangram, ze kterých nebudeme moct spustit zrak.

Šedá klasika

Toužíte po klasice, která neomrzí? Minimalistická koupelna v šedých tónech v kombinaci s bílou nebo pískovou barvou je klasika. Vytvořte si jednoduchou koupelnu s obklady Fineza Project nebo Just. Pokud vás láká opravdu stylová koupelna, pak sáhněte po obkladu Cimbra připomínající surový beton a šalování. Díky němu si vytvoříte koupelnu v industriálním stylu, která jasně ukazuje, že šedá rozhodně není nuda a je jen na vás, jaký nádech ji vtisknete a jak s ní budete v interiéru pracovat.

Už jste se rozhodli, který styl zavládne ve vaší koupelně? Nezapomeňte prozkoumat naši on-line galerii koupelen, která nabízí nekonečnou inspiraci obkladů a dlažeb pro vaši koupelnu.

KASKÁDA SLEV PRO KRÁSNÉ BYDLENÍ.

Získejte slevu až 25 % na celý nákup! Čím více nakoupíte, tím více ušetříte.
Otevíráme vám dveře ke krásnému, stylově zařízenému domovu.

kaskada-slev-cz-hp slevy na koupelnu, kuchyni a další vybavení interiéru

Koupelna a kuchyně bez starostí

Čeká vás rekonstrukce interiéru vašeho domu či bytu? Zařizujete novostavbu? Využijte služeb našeho projektového konzultanta. Zajistí vše potřebné, na vše dohlédne, bude vaší pravou rukou po celou dobu řešení projektu.

Líbí se vám tento článek? Sdílejte ho se svými přáteli.