Paneláková kuchyně v maximálním stylu. Prozradíme, jak na ní!

Zařídit malou kuchyni v paneláku může být někdy opravdu oříšek. Promyslete správný tvar, barvu i vybavení kuchyňské linky tak, abyste ji využili na maximum!  

Zařizování malé kuchyně je výzva. Skvělá zpráva je, že se s ní díky různým kuchyňským vychytávkám a důmyslnému uspořádání kuchyňských skříněk, hravě vypořádáte. Pomůžou vám naši designéři, znají všechny triky a při plánování malé kuchyně je využívají naplno. Objevte kuchyňské linky Naturel Easy

Malá kuchyně, různá řešení

Pohodlné řešení malé kuchyně do paneláku nabízí sektorové kuchyně. Moderní kuchyňské sestavy šířky od 180 cm až po 330cm, seskládané z nejoblíbenějších kuchyňských skříněk,  již plně vybavené kuchyňskými spotřebiči. Součástí je i kuchyňská pracovní deska. Opadnou vám tak starosti, aby vše spolu správně pasovalo. Pokud řešíte jen malý kuchyňský kout třeba do vaší letní chatky, skvělou volbou jsou akční bloky kuchyní EASYBLOK Praktické a levné malé kuchyňské linky, které můžete mít hned.  

I když zařizujete malou kuchyni, vzdát se nemusíte ani kuchyně na míru. Plánované kuchyně ELEMENTS  nabízí řešení pro každý prostor, díky modulovému systému kuchyňských skříněk. Jistě vás překvapí rychlost dodání. Vaši novou plánovanou kuchyni můžete mít u vás doma už do 10 dnů.   

To pravé uspořádání kuchyně

Kuchyně musí být nejen krásná, ale především praktická a funkční. To platí i pro kuchyně do paneláku, i když prostoru není nazbyt. Proto nejčastěji volíme rovnou kuchyni. Dispozice bytu a původní rozložení místností nám nedovolí se příliš rozmáchnout. V případě, že se rozhodnete dispozice bytu změnit, otevírá se vám více možností. Poohlédnout se můžete i po rohových kuchyňských linkách, případně i propojit malou kuchyni s obývákem. Zvažte i malý kuchyňský ostrůvek, zvětšíte si tak pracovní plochu a poslouží třeba i jako stůl nebo odkládací plocha. No uznejte sami, to by byla škoda se o kuchyňský ostrůvek ošidit.  

Mini kuchyně, maxi úložné prostory

Čím menší kuchyně, tím více potřebujme využít každý centimetr. Řešením můžou být vysoké kuchyňské skříňky XL, vyskládané až ke stropu. Taková kuchyně nabízí maximum úložného prostoru poskládaného do výšky, opticky připomíná obývací stěnu. Za nás stylové a důmyslné uspořádání kuchyně. Drobnou nevýhodou může být dostupnost úložných skříněk v nejvyšších patrech. Pomůžou schůdky. Do vysokých skříněk můžete uložit sezónní záležitosti – slavnostní jídelní servisy, vánoční ozdoby nebo jiné drobnosti, pro které si jednou za čas snadno “vyšplháte”. V případě rohových kuchyní udělají skvělou službu výsuvné poličky. Zajistí, že se nemusíte nořit do útrob kuchyňské linky a vše máte pohodlně přístupné.  

Chybí vám v paneláku spíž? Chybějící úložný prostor plně nahradí potravinové skříně. Ať už vysoké, výsuvné nebo spodní skříňky, jsou vítaným pomocníkem pro uložení lahví s pochutinami, pro mouku, těstoviny a další potraviny potřebné v kuchyni.  

Kam s nimi? Řeč je o odpadcích v kuchyni. Pomocníkem jsou integrované odpadkové koše, i na tříděný odpad. Koše mají své místo pod dřezem. Nikde nic nepřekáží, vše je dokonale skryto.   

I v malé kuchyni držte styl

Ve stylové kuchyni se dobře vaří i konzumuje. Milujeme malé bílé kuchyně ve skandinávském stylu, snílci s romantickou duší zase dokážou proměnit i tu nejmenší kuchyňku do venkovského provence stylu, provoněného levandulí a bylinkami. Ať už je váš oblíbený styl jakýkoliv, malé kuchyni sluší bílá, opticky zvětší celý prostor. Máte-li v malé kuchyni dostatek přirozeného světla, velká okna, slušet malé kuchyňské lince bude šedá nebo černá 

Koupelna a kuchyně bez starostí

Čeká vás rekonstrukce interiéru vašeho domu či bytu? Zařizujete novostavbu? Využijte služeb našeho projektového konzultanta. Zajistí vše potřebné, na vše dohlédne, bude vaší pravou rukou po celou dobu řešení projektu.